آشكار پرتو پويا در جشنواره تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته

آشكار پرتو پويا در جشنواره تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته

طرح‌های فناورانه شرکت آشكار پرتو پويا در سومین جشنواره بین المللی تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته در میان 100 طرح برتر کشور قرار گرفت. نمایشگاه جنبی این جشنواره در تاریخ 7 و 8 بهمن ماه در جزیره زیبای کیش به منظور  ارائه طرح‌ها  و ایجاد فرصت‌های مناسب تجاری، سرمایه گذاری و تبادل فناوری با حضور شرکت‌ها، مخترعین، فناوران و تجار ایرانی و خارجی برگزار می گردد.خانه هوشمند امن، دوربین ایکس دیجیتال و عیار سنج فلزات گرانبها 3 طرح برگزیده این شرکت دانش بنیان می باشد.

کسب مقام دوم در جشنواره ربع رشیدی تبریز

طرح عیارسنج فلزات گرانبهای شرکت آشکار پرتو پویا در میان ۱۷۵۰ طرح ارسالی به  جشنواره بین المللی فناوریهای نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز، به عنوان دومین طرح برتر جشنواره انتخاب گردید.

حضور شركت آشكار پرتو پويا در نمايشگاه ربع رشيدى تبريز

به گزارش روابط عمومى و امور بين‌الملل پارک علم و فناورى استان قزوين شرکت دانش بینان "آشکار پرتو پویا" به عنوان يكى از واحدهاى فناور مستقر در پارک علم و فناورى قزوين برای نخستين بار در چهارمین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز، در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز به منظور ارائه و معرفی طرح‌ها، ایده‌ها و محصولات خود و با اهداف سازنده و کاربردی حضور یافته است.
لازم به ذكر است محصولات شركت آشكار پرتو پويا در چند حوزه از جمله آناليز مواد به خصوص گروه فلزات با استفاده از اشعه ايكس، و تجهیزاتی برای آشکارسازی در زمینه‌های مختلف طراحی شده و قابل ارائه مى‌باشد.
يادآور مى‌شود نمايشگاه و جشنواره ربع رشيدى تا پايان روز 23 آبان ماه ادامه دارد.

شرکت در دهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، سنگ های قیمتی و ماشین آلات و صنایع وابسته با حضور شرکت آشکار پرتو پویا در اصفهان افتتاح شد.
این شرکت که تنها شرکت دانش بنیان حاضر در نمایشگاه است، 2 محصول با فناوری بالا را عرضه کرده است. محصولات عیارسنج و گرافر این شرکت با استقبال بازدید کنندگان مواجه شده است.

اخذ نماد اعتماد الکترونیک

در راستای اعتماد سازی بیشتر جهت رفاه حال کاربران گرامی، فروشگاه اینترنتی شرکت آشکار پرتو پویا موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت گردید.

نماد اعتماد enamad نشانه‌ای است که از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به سایت‌ها و فروشگاه‌هایی که صلاحیت فعالیت در آن حوزه را دارند به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. از این پس شما کرابران گرامی میتوانید با خاطری آسوده از این پایگاه اینترنتی تجهیزات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

نمایشگاه اختصاصی در همایش پروژه ملی چشمه نور ایران

همزمان با برگزاری همایش کاربران شتابگر(پروژه ملی چشمه نور ایران) در قزوین، شرکت آشکار پرتو پویا نسبت به برگزاری یک نمایشگاه اختصاصی اقدام نمود که محصولات خاص و مرتبط جهت ساخت و اجرای این پروژه عظیم و همچنین سایر دستگاه ها و خدمات را به بازدیدکنندگان این همایش ارائه نمود.

حضور موفق در چهارمین نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران

شرکت آشکار پرتو پویا با حضور در چهارمین نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران که از تاریخ 5 الی 8 اردیبهشت در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، محصولات و خدمات خود را که مورد استقبال بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفت، عرضه نمود. در این نمایشگاه شرکت آشکار پرتو پویا به عنوان یکی از شرکت های موفق و برتر و حوزه فعالیتی آن به عنوان یکی از نیازهای اساسی کشور شناخته شد.

وزارت دفاع و پشتیبانی، وزارت علوم دانشگاه علم و صنعت ایران، وزارت علوم دانشگاه صنعتی امیر کبیر، وزارت علوم دانشگاه قم، وزارت جهاد کشاورزی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و برخی دانشگاه های دولتی و آزاد کشور و همچنین شرکت های دولتی و خصوصی از جمله خریداران و مجموعه هایی هستند که پیش فاکتورهای خود را دریافت نموده و یا سفارش های خود را جهت اجرای پروژه های مختلف به این شرکت ارائه نمودند.

بازدید معاون وزیر علوم و مدیر سابق انجمن فیزیک ایران

دکتر احمدی "معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات وفناوری" و همچنین دکتر منصوری "مدیر سابق انجمن فیزیک ایران" از شرکت آشکار پرتو پویا بازدید و با دستاوردها و خدمات شرکت آشنا شده و مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در این بازدید آقایان دکتر احمدی و دکتر منصوری با دستگاه خاص و پر کاربرد این شرکت که ساخت نمونه اولیه آن در حال اتمام می باشد، از نزدیک آشنا شدند.


برای دریافت آخرین اخبار شرکت در خبرنامه ما عضو شوید