تبریک نوروزی مدیرعامل

تبریک و پیام نوروزی مدیرعامل شرکت دانش بنیان آشکار پرتو پویا

 

يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار
يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت مي باشد را به تمامي عزيزان تبريک و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از برکت و معنويت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان براي شما عزيزان به ویژه کلیه فعالان علم و فناوری مسئلت می نماییم.

سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده و همچنین سیاست های اقتصاد مقاومتی، می تواند نقشه راه روشن و آینده ساز کشور بوده و بایستی هر چه زودتر با اقدام و عمل مدبرانه در ارکان فعالیت های اجرایی نهادینه شود.

شرکت دانش بنیان آشکار پرتو پویا نیز همزمان با ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال جدید، بیش از پیش این سیاست ها را پیگیری نموده و در راستای پیاده سازی آنها اقدامات موثری جهت نیل به این هدف بزرگ و اساسی در دستور کار خود قرار خواهد داد و سهم و نقش خود را در این زمینه ایفا می نماید.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون در عرصه های مختلف به ویژه اقتصادی برای شما عزیزان در سال جدید، باید اشاره کرد که اجرای این مهم، نیازمند عزم ملی می باشد و آحاد مردم، و کلیه دست اندر کاران اقتصادی، فرهنگی، علمی، پژوهشی و فناوری باید وارد میدان عمل شوند.

موفق و سربلند باشید
نوروز 95


برای دریافت آخرین اخبار شرکت در خبرنامه ما عضو شوید