شرکت آشکار پرتو پویا با تکیه بر توان علمی همکاران خود قادر به طراحی اجزای پروژه های علمی و تحقیقاتی و همچنین طراحی تجهیزات مورد نیاز بخشهای مختلف صنعتی ،معدنی و پزشکی در زمینه فعالیت های خود می باشد.
طراحی مکانیک و الکترونیک تجهیز، فیزیک و ریاضی مسئله، الگوریتم و نرم افزار موضوع از قابلیت های ما در آغاز راه پیاده سازی یک پروژه می باشد.

طراحی تجهیزات مرتبط با انواع روش های آنالیز کمی و کیفی مواد، انواع سورتینگ ها و دستگاه های جدا سازی مواد معدنی و بازیافت، طراحی انواع آشکار سازی های هسته ای، ذرات باردار، uv، ماوراء بنفش، مادون قرمز،سیستم های اسپکتروسکوپی، شمارش و مونیتورینگ و ... ، طراحی انواع سوند ها و ابزار های اکتشافی.
لازم به ذکر است این خدمات در زمینه های غیر مرتبط نیز قابل مذاکره و بررسی می باشد.

آنالیز

فیزیک و ریاضی

تحلیل فیزیک و ریاضی مسئله مورد بررسی توسط تیم علمی، دستیابی به معادلات و راه حل های اساسی دستیابی به محصول، پایه ریزی اولیه هندسه و جزئیات مورد نیاز و فراهم آوردن نیاز های علمی بخش فنی برای پیاده سازی پروژه در قسمت های مختلف الکترونیک، مکانیک و نرم افزار محسوب شده در دپارتمان فیزیک و ریاضی بطور دقیق و خلاقانه اجرایی میشود.

آشکار سازی

مکانیک

طراحان مکانیکی شرکت با بهره گیری از نرم افزار های حرفه ای طراحی مکانیکی، اقدام به طراحی و مدلسازی محصولات مرتبط با زمینه کاری شرکت نموده اند . استفاده از بخش طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) موجب کوتاه شدن زمان تولید، کاهش هزینه ها و همچنین حذف اشتباهات ناگزیر مرحله تولید گردیده است. از دیگر فعالیت های تیم طراحی مکانیکی میتوان به طراحی قطعات و دستگاه های پیچیده، مونتاژ و تست در محیط نرم افزار و همچنین تهیه نقشه استاندارد اشاره نمود .

تجهیزات وابسته

الکترونیک

بخش برق و الکترونیک شرکت آشکار پرتو پویا با بهره گیری از مهندسان مجرب و توانمند خود قادر به طراحی انواع مدارات آنالوگ، دیجیتال، مدار منطقی، فرکانس بالا، ولتاژ بالا (high voltage) و ... می باشد. همچنین توانایی برنامه نویسی و انجام پروژه با انواع میکروکنترولرهای بروز و قدرتمند از جمله خانواده های (ARM)  و ... و تجربه طراحی انواع Pcb های پیچیده و چند لایه را نیز در کارنامه خود دارند .

اکتشاف

نرم افزار

 تحلیل گران، طراحان، برنامه نویسان این شرکت در زمینه های مهندسی نیاز، تحلیل، طراحی، معماری نرم افزار، آماده سازی نرم افزار طبق استاندار های بین المللی IEEE و ISO، ساده سازی با تکنولوژی های به روز و پشتیبانی فعال با روش های کلاسیک و چابک (agile)  برای سیستم های نرم افزاری کوچک (Embedded) تا بزرگ (Supercomputer) فعال می باشد.


برای دریافت آخرین اخبار شرکت در خبرنامه ما عضو شوید