در دنیای فناوری، استفاده از نتایج حاصل از شبیه‌سازی‌های کامپیوتری و تحلیل آن‌ها جزء لاینفک و تکمیلی مرحله‌ی مطالعاتی ـ تحقیقاتی در دستیابی به یک محصول تخصصی یا بهینه سازی یک فرآیند ویژه یا به ثمر رساندن یک پروژه‌ی علمی ـ عملیاتی می‌باشد. بی شک شبیه‌سازی‌های کامپیوتری کمک شایانی در کاهش هزینه‌های مادی و مدت زمان انجام پروژه‌ها، برطرف‌سازی ایرادات، حذف سعی و خطاها و همچنین بهبود محصول یا فرآیند نموده و راه دستیابی به موفقیت در موضوع را به طور منطقی و هوشمندانه هموار خواهد کرد.

لذا شرکت دانش بنیان آشکار پرتو پویا به پشتوانه‌ی توانمندی‌ها و تجربه‌های خود در حوزه‌ی فعالیت در زمینه‌های کار با پرتوهای الکترومغناطیسی، اشعه‌های رادیواکتیو، پرتوهای یوننده و باریکه‌ها یا تابش‌های ذره‌ای و همچنین با تکیه بر مهارت‌های متخصصین و اعضای هیأت علمی خود، اماده است تا به تمامی محققین، پژوهشگران و متقاضیان به ارائه خدمات شبیه‌سازی علمی و تخصصی با انواع روش‌های مرسوم و مناسب در شاخه‌های زیر بپردازد:

 

فیزیک انرژی بالا، فیزیک پلاسما، فیزیک ذرات، شتابدهنده ها،حفاظت در برابر اشعه، دوزیمتری، رادیوگرافی، فیزیک پزشکی، ایمن سازی هسته ای، چاه پیمایی ، طراحی راکتور، سیستم های خلا، سیستم های دما بالا و دما پایین و ... از جمله زمینه های پذیرش سفارش ما می باشند.

درخواست خدمات شبیه سازی خود را از طریق این لینک ارسال نمایید.

آنالیز

شبیه سازی باریکه ذرات

 

آشکار سازی

شبیه سازی خلاء

 

تجهیزات وابسته

شبیه سازی هسته ای

 

اکتشاف

شبیه سازی حفاظ سازی

 

آنالیز

شبیه سازی اپتیکی

 

آشکار سازی

شبیه سازی الکترومغناطیسی

 

درخواست خدمات شبیه سازی خود را از طریق این لینک ارسال نمایید.


برای دریافت آخرین اخبار شرکت در خبرنامه ما عضو شوید